O nas

 

ADK Advisory to niezależna firma doradztwa strategicznego i public affairs, stworzona przez doświadczonych specjalistów, od lat pracujących dla największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw.

Pomagamy poruszać się firmom w szybko zmieniającym się świecie mediów, biznesu i polityki. Doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania, tak aby nasi Klienci mogli z powodzeniem rozwijać swoje projekty.

Pracujemy m.in. z prawnikami, politologami, przedstawicielami świata mediów i ekspertami branżowymi by dostarczyć kompleksowe odpowiedzi na kwestie nurtujące naszych Klientów.

Anna Dużyńska - właściciel

Z wykształcenia prawnik, ukończyła także studia podyplomowe w zakresie Public Relations oraz Komunikacji Strategicznej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Karierę zawodową rozpoczęła w kancelarii prawnej, następnie pracowała w Ministerstwie Infrastruktury, gdzie była odpowiedzialna za współpracę z zagranicą, m. in. z organizacjami ds. łączności i telekomunikacji. Pracowała również na rzecz Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego – agendy ONZ w Genewie.

Specjalizuje się w projektach public relations, consultingowych oraz public affairs. Pracuje również przy projektach z branży telekomunikacyjnej oraz energetycznej. Ma doświadczenie jako kierownik zespołu i osoba reprezentująca firmę w kontaktach z klientami. Koordynuje pracę specjalistów z dziedzin strategicznych, dodając wiedzę i doświadczenie prawnika.

Doradzała zarządom koncernów z m.in. branży telekomunikacyjnej, energetycznej oraz paliwowej. Zna doskonale język angielski oraz dobrze niemiecki.